www.cvonline.hu

Stewardess koordinator

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.02.14.
Jelentkezési határidő: 2018.03.03.
Hirdetés azonosító: 1066952
lejárt

Stewardess koordinátor pozícióba keresünk munkavállalót partnercégünk budapesti központi irodájába. Megbízónk Közép-Kelet Európa legnagyobb diszkont légitársasága, és folyamatos fejlődésének és növekedésének köszönhetően a meglévő csapat bővítése céljából keres Stewardess koordinátort.
A vállalat tapasztalatnak megfelelően kimagasló fizetést, gyors fejlődést és előrelépési lehetőséget kínál nemzetközi környezetben.

A Stewardess koordinátor legfőbb feladatai:
  • megfelelő és optimális csapat biztosítása az összes járatra a napi operáció során
  • felmerült hiányzások azonnali lefedése és gyors reagálás az adott helyzetre
  • az ügyeleti és repülési idő limitek folyamatos nyomonkövetése és figyelése
  • folyamatos kapcsolattartás a beosztás tervezőkkel

Elvárások:
  • Befejezett egyetemi/főiskolai végzettség
  • motivált pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkezik ügyfélszolgálat, logisztika vagy utazásszervezés területén
  • magabiztosan, folyékonyan és jól kommunikál angolul mind szóban és mind írásban
  • odafigyel a részletekre, kreatív és jó probléma megoldó képességgel rendelkezik,
  • nem rémisztik el a rá háruló, gyors megoldásra váró feladatok

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -