Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sterilizációs mérnök

HSA Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.09.06.
Jelentkezési határidő: 2019.09.12.

Feladatok:

  • A meglévő termékek sterilizálási folyamatainak validálása
  • Sterilizációs projektekben való aktív részvétel
  • A gyártóüzemek sterilizációs tevékenységeinek támogatása
  • A sterilizáció megfelelősségének biztosítása transzferek és anyag / design változások esetén

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gyógyszerész, biomérnök, vegyész, biológus, mikrobiológus)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Releváns területen szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Sterilizálással kapcsolatos ismeretek vagy tapasztalat
  • ISO9001/ISO13485 ismerete előnyt jelent
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és cafeteria
  • Modern, multinacionális környezet
  • Fejlődési lehetőségek biztosítása
  • Utazási támogatás

A munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Vegyészmérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre