Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sterilizációs mérnök - INTS/9/318

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Nyírbátori partnercégünk számára keresünk munkatársat

Sterilizációs mérnök

pozícióba

Ref.: INTS/9/318

Feladatok:

  • Sterilizációs folyamatok monitorozása
  • Az előírásoknak történő megfelelés biztosítása
  • Standardok betartatása
  • Nem megfelelőségek esetén, új sterilizációs folyamatok kidolgozása
  • Globális kapcsolattartás, folyamatok koordinálása
  • Folyamatok felülvizsgálata, javítása a helyi gyárban és az anyavállalatnál egyaránt
  • A termék minőségének legmagasabb szintű biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny a minőségügyi, gyógyszerész, biomérnök, vegyész, biológus, mikrobiológus végzettség)
  • Erős angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság
  • 1-3 év munkatapasztalat (minőségbiztosítás, mikrobiológia)
  • ISO9001/ISO13485  ismerete
  • Nyitottság képzéseken való részvételre

Előnyök:

  • Gyógyászati iparban / gyógyászati segédeszköziparban/orvosi műszergyártásban szerzett tapasztalat
  • Sterilizálással kapcsolatos ismeretek vagy tapasztalat

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés + Cafetéria
  • Éves bónusz
  • Karrierépítési lehetőség

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Mikrobiológus
Mérnök / Műszaki > Vegyészmérnök
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Biológus
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre