Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Station Service Agent / Raktáros

  • FedEx Express Hungary Kft.
  • Vecsés, Pest, Budapest
  • A hirdetés 36 napja lejárt

A Federal Express Corporation (FedEx) a világ egyik legnagyobb logisztikai vállalata. A kiterjedt légi, valamint földi infrastruktúrát kihasználva a világ GDP-jének 90%-át adó területeket köti össze 1-2 napos határidővel. A FedEx nemzetközi hálózata megbízható és flexibilis módón teszi lehetővé dokumentumok, csomagok és teheráru küldemények időgarantált kézbesítését világszerte.

Jelenleg a Vecsésen működő operációs osztályunkra

munkatársat keresünk.

Munkavégzés két műszakban, heti 5 munkanapon.
Délelőtt: hétfőn 6:00-14:30 kedd-péntek: 7:00-15:30
Délután: hétfő-péntek: 12:30-21:00

A leendő munkatárs feladatai:

  • Küldemények anyagmozgatása, szortírozása, szkennelése
  • A küldeményekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Alapfokú számítógépfelhasználói ismeretek
  • Futárszolgálatnál, raktározásban szerzett tapasztalat előny
  • Emelőgépkezelői jogosítvány

Amit a FedEx kínál:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Képzési és karrierlehetőség
  • Vonzó munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

  • 2220 Vecsés, Lőrinci út 59. C/5

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, valamint motivációs levelét.

Helyek Vecsés
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Szállítási ügyintéző
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre