Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

STATIKUS TERVEZŐI CSOPORTVEZETŐ (ÉPÍTŐMÉRNÖK - BUDAPEST)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.09.
Jelentkezési határidő: 2019.12.05.
Ügyfelünk egy jól ismert márka a svájci építőiparban, akik egyedi termékeiket 2007 óta gyártják Magyarországon.

Termékeikkel évek óta a svájci és a magyar építőipar meghatározó szereplői, ami a magas szintű tervezői, gyártási, valamint szolgáltatói minőségnek köszönhető.

Folyamatosan bővülő BUDAPESTI csapatukba keresünk új kollégát a tervezői csapat élére az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termékeik betervezése ajánlati és kiviteli tervdokumentációkba,
  • Statikai számítások készítése magyar, illetve nemzetközi (litván/lengyel/svájci) projektekhez,
  • Projektek kezelése / koordinálása / ellenőrzése,
  • Műszaki tanácsadás magyar és nemzetközi ügyfeleknek,
  • CAD rajzok készítése termékekkel és projektekkel kapcsolatosan,
  • Részvétel építőelemeik fejlesztésében,
  • Részvétel termékdokumentációk / marketinganyagok készítésében,
  • Részvétel értékesítési, ajánlattételi és belső kapcsolódó folyamatok fejlesztésében,
  • Kapcsolattartás litván/lengyel/magyar mérnök kollégákkal és a magyarországi gyárral,
  • Megrendelések egyeztetése kérdések esetén,
  • A tevékenységgel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai építőmérnöki végzettség,
  • Legalább 3 – 5 éves tapasztalat statikus tervezésben,
  • Legalább 1 év vezetői tapasztalat,
  • Felhasználói szintű AutoCad szoftver ismeret,
  • Statikai program felhasználói ismerete,
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban (szakmai feladatokhoz),
  • MS Office ismeretek, elsősorban Excel stabil felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • Építőipari termékek értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Német vagy szláv nyelvismeret,
  • Autodesk Inventor programismeret,
  • Emelt szintű táblázatkezelési ismeret,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Juttatások, ajánlat:

  • Megbízható, stabil nemzetközi háttér,
  • Folyamatos szakmai képzések belföldön és külföldön egyaránt.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Vezetői pozíciók

Egyéb információk:

  • Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre