Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SQL fejlesztő gyakornok - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, III. kerület
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Partnerünk egy dinamikusan növekvő, hazai, szoftvergyártó vállalat, nemzetközi kilátásokkal. Partnereikkel együtt azért dolgoznak, hogy megváltoztassák az üzleti alkalmazások piacát.

Csatlakozz hozzájuk, így lehetőséged lesz megismerni egy 4-7 fős alkotó csapatban a közös munka kihívásait és örömeit, jártasságot szerezhetsz komplex alkalmazások tervezésében és megvalósításában illetve tapasztalatot szerezhetsz a nagyvállalati környezetbe való szoftverszállításban!

SQL fejlesztő gyakornok

Amik a feladataid lesznek:

  • Üzleti alkalmazások megvalósítása saját keretrendszer használatával
  • Közreműködés a koncepció kidolgozásában
  • Fejlesztés SQL nyelven (WEB és C# technológiákra építve)
  • Programkomponensek tervezése, fejlesztése
  • Szoftverek, szoftvermodulok integrálása

A bérezés a szakmai tapasztalattól és a tudástól függ, így, ha megvan benned a kellő lelkesedés, és rendelkezel már hasonló területen szerzett ismeretekkel, tapasztalattal, akár br. 1680 Ft-ot is kereshetsz óránként!

Amit elvárnak Tőled:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív jogviszony
  • SQL programozási tapasztalat
  • Csapatjátékosság
  • Pontos, precíz, minőségi munkavégzés
  • Üzleti szemléletmód
  • Tanulási hajlandóság
  • Nyitottság
  • SQL tesztünkön legalább 55%-os eredmény elérése
  • Szükséges nyelvtudás: Angol alapfok

Amit cserébe kínálnak:

  • Fiatal, jó hangulatú, barátságos, egymást segítő társaság, akik mind a munkában, mind a kikapcsolódásban jó közösséget alkotnak.
  • A tágas iroda alkalmas teret nyújt a szakmai elmélyedésre és a kötetlen beszélgetésekre
  • Negyedévenkénti csapatépítő programjaink fesztelen együttlétet biztosítanak az együtt elvégzett munkák értékelésére, megünneplésére.

Az itt megszerzett tudással lehetőséged lesz partnerünk csapatában maradni hosszú távon, de akár egy saját vállalkozás alapításában is támogatni fognak Téged!

Munkaidő:
Hétköznaponként 09:00-tól 17:30-ig

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Programozási ismeret C#, JavaScript nyelveken
  • CSS ismeret és front end-es tapasztalatok
  • Írott, szakmai angol szintű dokumentációk megértése
  • HTML ismeret

Heti óraszám:
28 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Fizetés:
Br. 1400-1680 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
III. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre