www.cvonline.hu
SQL fejlesztő (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.08.08.
Hirdetés azonosító: 1407126

FELADAT

Gyakorlott SQL tudással rendelkező fejlesztőt keresünk JAVA háttérrel, hosszú távú csapatmunkára.

  • Fejlesztői csapatban végzendő munka, széles szaktudással rendelkező fejlesztőkkel
  • A kapott kérelmek megértése és végrehajtása
  • A feladatok magas szintű teljesítése
PROFIL
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minimum 3 év SQL, SQL scripting(parancsfájl) területen
  • MSSQL, T-SQl terülten szerzett tapasztalat
  • Közepes csapatban való együttműködés képessége, valamint kapcsolattartás a partnerekkel

Előnyök

  • Microsoft területen szerzett tapasztalat: MS Excel, VBA, PowerShell scripting
  • Dinamikus csapatmunka tapasztalat

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Iratkozzon fel állásértesítőre