Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SQA mérnök (Zala megye)

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

Kapcsolattartás a beszállítókkal;
Beszállítók értékelése és minősítése;
PPAP dokumentációk elkészítése;
Auditokon történő aktív részvétel;
Reklamációk kivizsgálása, egyeztetés a beszállítókkal, és szükség esetén fejlesztésük;

Követelmények:

Mérnöki diploma (Műszaki és/vagy minőségügyi végzettség)
Quality technikák átfogó ismerete
Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny:

Minőségügyi mérnökként szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Zala megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/436-0610, +36 34/480-380 (Nagy Gábor)

Értékelt kvalitások

Minőségügyi mérnökként szerzett tapasztalat Jó kommunikációs képesség
Kiváló stressztűrő képesség

Amit nyújtunk

Szakmai fejlődési, képzési lehetőségek
Modern munkakörnyezet, magas minőségű termékek
Horizontális és vertikális előrelépési lehetőség a jövőre nézve
Nagyon jó légkör, fiatal csapat
Lakhatási támogatás

Helyek Zalaegerszeg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre