www.cvonline.hu

SQA mérnök | SQA Engineer

  • A hirdetés 89 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Folyamatos minőségfejlesztés elősegítése. Vevői, beszállítói auditok tervezése, korordinálása, azokon való részvétel. Együttműködés a folyamatmérnökökkel a gyártás dokumentációs rendszerének felügyelete és ellenőrzése érdekében. Beszállítók napi minőségi problémáinak elemzése.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Több éves autópirai területen szerzett minőségügyi tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes angol nyelvismeret Autóipari tapasztalat Autóipari minőségügyi szabványok ismerete Összeszerelési és megmunkálási tapasztalat

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró, folyamatosan növekvő multinacionális cég.
Helyek Komárom-Esztergom
Tatabánya
Kategória -
Aktiválás időpontja 2017.09.27.