Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

SQA (Beszállítói minőségügyi) mérnök /Vas megye/

  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Pozíció leírása:

Quality rendszer fejlesztésében való aktív részvétel, elsősorban beszállítói quality területen;
Beszállítók megfelelőségének ellenőrzése, értékelése, beszállítói minősítésekben való részvétel;
Kapcsolattartás a beszállítókkal;
PPAP dokumentációk elkészítése;
Auditok levezénylése;
Minőségügyi probléma esetén reklamációk felülvizsgálata, segítség nyújtása;
Reklamációk összefogása, nyomon követése,
Riportálás a quality manager részére.

Követelmények:

Mérnöki diploma (Műszaki és/vagy minőségügyi végzettég)
Minőségügyi mérnöki tapasztalat (Juniorok jelentkezését is várjuk)
FMEA, Control Plan, 8D, Pareto, 5Why, Ishikawa, PDCA ismerete
Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkavégzés helye:

Vas megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-32958396 (Schubert Ildikó)

Értékelt kvalitások

Jó kommunikációs képesség
Kiváló stressztűrő képesség

Amit nyújtunk

Szakmai fejlődési, képzési lehetőségek
Modern, fejlett munkakörnyezet
Horizontális és vertikális előrelépési lehetőség a jövőre nézve

Helyek Sárvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Lean mérnök (Vas megye)

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Lean és SixSigma módszertan has...
Sárvár, Szombathely

Tervezőmérnök

Pozíció leírása:Automata és félautomata berende...
Sárvár

Mechatronikai mérnök

Pozíció leírása:Meglévő berendezések felügyelet...
Sárvár