Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sport Event Manager

HAYS Hungary Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.06.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Elvárások

·         Legalább 3 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,

·         Szakirányú végzettség,

·         Rendezvényszervezői és projekt menedzseri tapasztalat,

·         A nemzetközi sportszektor, a rendezvények és versenyek működésének ismerete,

·         Vezetői és projekt menedzseri tapasztalat,

·         Tapasztalat a változáskezelési projektek vezetésében, beleértve a költség- és kockázatkezelést;

·         Erős interperszonális készség és alkalmazkodó képesség,

·         Pontos és figyel a részletekre, miközben a hosszú távú célokat is szem előtt tartja;

·         Eligazodik egy eleinte kisméretű, viszont dinamikusan növekvő struktúrában;

·         Felsőfokú angol nyelvtudással rendelkezik, további nyelv(ek) ismerete előnyt jelent.

Feladatok

·         Sportrendezvények teljeskörű szervezése, felügyelete,

·         A logisztikai tevékenységek tervezése, lebonyolítása,

·         Játékosokkal, vendégekkel és a személyzettel kapcsolatos teendők teljeskörű koordinációja (catering, szállás, utaztatás),

·         Helyszínek meghatározása és megkeresése,

·         Rendezvények kivitelezése (branding, építés, bontás, létesítmény és „fields of play”),

·         Partnerek felkeresése, ajánlatok kérése, szerződéses kapcsolatok létrehozása,

·         Promóciók és kitelepülések szervezésében való aktív részvétel,

·         A kialakított rendezvényszervezési szabályzatok folyamatos frissítése, a rendezvények keretrendszerének karbantartása,

·         Az önkéntesek, hostessek és biztonsági szolgálat toborzása, felügyelete,

·         Hosszabb távon a harmadik fél által szervezett versenyhelyszínek megtekintése és jóváhagyása,

·         Egyéb, a Sport Igazgató által kijelölt feladatokat és tevékenységek elvégzése,

·         Együttműködési a többi sportággal és részleggel.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Lehetőség a fejlődésre, és saját karriered felépítésére
  • Modern irodai környezet egy nemzetközi vállalatnál
  • Részvétel új és izgalmas projektekben
  • Rendszeres csapatépítő rendezvények és külföldi utazások

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2019.12.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre