www.cvonline.hu

Spanyol nyelvű ügyfélszolgálatimunkatárs

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 22 napja lett aktiválva
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Beérkező hívások fogadása, megválaszolása
  • Beérkező levelek adminisztrálása, és továbbítása a megfelelő munkatársakhoz
  • Az ügyfelek írott formában érkező egyszerűbb panaszainak kezelése, kérdéseinek megválaszolása
  • Ügyfelekkel történő írásbeli kommunikáció
  • Kapcsolattartás spanyolországi partnerekkel, társvállalatokkal, ill. más országok ügyfélszolgálataival
Elvárások:
  • Folyékony spanyol nyelvtudás
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office használat
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag
  • Modern, multinacionális környezet
  • Fejlődési- és tréninglehetőségek
  • Könnyű megközelíthetőség, jó közlekedés
Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás