www.cvonline.hu

SOX koordinátor

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Oroszlány, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

Pozíció leírása:

ERP jogosultságok ellenőrzése;
Hó végi egyeztetések – pl.: törzsadatok szabályosságának ellenőrzése;
Számla könyvelések szabályosságának ellenőrzése;
Belső szabályzatok, narratívák figyelése, véleményezése, frissítése;
Belső auditok végrehajtása, auditok koordinálása.

Követelmények:

Főiskolai vagy egyetemi végzettség;
Min. 2-3 éves szakmai tapasztalat;
Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeret;
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
Pontos, precíz munkavégzés;
Szabálykövetés;
Magabiztos fellépés.

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-5969

Helyek Oroszlány
Tatabánya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2018.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Finance Compliance - Senior SOX Analyst

HAYS Hungary Kft.

Your new company  A Senior SOX Analyst position...
Budapest

Projekt Coordinator - Financial controlling (Budapest)

IT Services Hungary Kft.

Financial controlling and handling of PMT proce...
Budapest

Beszállítói fejlesztő mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya