Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sorvezető

  • Fusetech Kft.
  • Kaposvár, Somogy
  • A hirdetés 21 napja lejárt

A Fusetech Kft. munkatársat keres

Sorvezető

pozícióba.

Feladatok:

  • Részt vesz a termelési folyamatban és biztosítja annak folyamatosságát a számára kijelölt gyártósorokon,
  • A gyártósorokon munkát végző operátorok, gépbeállítók munkájának közvetlen irányítása, szervezése (20-25 fő),
  • Munkarendelések kezelése,
  • Kiszállításokkal kapcsolatos problémák megoldása, prioritások kezelése,
  • Kapcsolattartás társterületekkel, műszakvezetőkkel, mérnökséggel, minőségüggyel,
  • A kijelölt munkaterületen gondoskodni a munkabiztonsági szabályok betartásáról,
  • A gyártó területen biztosítani a folyamatos rendet, illetve tisztaságot,
  • Napi riportok elkészítése.

Pályázati feltételek

  • Középfokú végzettség (érettségi előny),
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése (word, excel, outlook),
  • Előnyt jelent a Termelés Monitor rendszer ismerete, valamint a széles körű termék/alkatrész ismeret,
  • Többműszakos munkarend vállalása,
  • Jó szervező- és kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség,
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Amit a leendő munkatársainknak nyújtunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés a próbaidő lejáratát követően,
  • Kiemelt összegű havibér juttatás,
  • 20.000 Ft + a havibér bér 4%-a Cafeteria juttatás havonta a 3 hónapos próbaidő lejáratát követően (próbaidő után +2 havi Cafeteria juttatás visszamenőleg!),
  • Vállalati bónusz a havi eredmények alapján minden hónapban,
  • 13. havi fizetés decemberben,
  • Emelt összegű műszakpótlékok (már 14:00-tól jár a műszakpótlék!),
  • Törzsgárda jutalom a munkában eltöltött évek után,
  • Dolgozói ajánlás jutalom,
  • Téli, nyári munkaruházat és annak tisztítása, munkavédelmi cipő,
  • Bejárás támogatása autóbusszal és személyautóval,
  • Vállalati rendezvények,
  • Tiszta munkakörnyezet,
  • Fűtött, klimatizált gyártó csarnok,
  • Étkező + külön nyári étkező és pihenő terasz,
  • Kijelölt külön dohányzórészleg,
  • Nyári és téli 1-1 hetes leállás (tervezhető szabadság!).
Helyek Kaposvár
Somogy
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető, Termelési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre