Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sorvezető (REC_2019_4_7)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.08.21.
Hirdetés azonosító: 2343578
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Állást keresel? Megbízható, precíz munkatársnak tartod magad?

Akkor ez az ajánlat Neked szól!

Sorvezetőt

keresünk körösladányi partnercégünk részére!
( REC_4_7)

Feladataid lesznek:

  • Gyártósor üzemben tartása
  • Gyártás dokumentálása
  • Minőségellenörzés
  • Sorszemélyzet irányítása
  • 3 műszakos munkarendben

Elvárások:

  • Minimum valamilyen mechanikai szakmunkás bizonyítvány megléte (pl. géplakatos, hegesztő, mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő, villanyszerelő)

Amit biztosítunk:

  • Cafetéria
  • Ingyenes buszjárat
  • Béren kívüli juttatás
  • Étkezési hozzájárulás
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Jelenléti bónusz
  • Safety bónusz

"Jelentkezés" gomb megnyomásával
Személyesen irodánkban: Get Work Trend Kft. Körösladány Széchenyi utca 1. (Nyitva tartás H-P 8-16 óráig)
Telefonon : +36 20 852 8905 vagy +36 66 475 560

Köszönjünk! Nekünk TE vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz:10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Körösladány
Békés
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés > Ipari művezető, Műszakvezető, Termelés vezető
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Gépszerelő, Hegesztő, lángvágó, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő, Villanyszerelő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre