Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sori ellenőr

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.12.21.
Hirdetés azonosító: 2298262

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • A legyártott alkatrészek előírás szerinti végellenőrzése
  • A kiszállítás előtti csomagolási egységek előírás szerinti ellenőrzése
  • A legyártott alkatrészek előírás szerinti ellenőrzése
  • A nem megfelelő termékek kezelése és dokumentálása
  • Az eredmények rögzítése előírás alapján
  • A terméket érintő előírások értelmezése, ellentmondások, problémák esetén azok jelzése a gépbeállítónak, közvetlen munkahelyi vezetőnek és az érintett minőségbiztosítási mérnöknek
  • A munkavégzéshez kiadott mérőeszközök kezelése, tárolása és állagmegóvása, illetve azok kalibráltsági állapotának heti ellenőrzése
  • A munkaterület tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középszintű iskolai végzettség
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltésénél előny:

  • Minőségellenőri tapasztalat
  • Orosháza, vagy Orosháza környéki lakhely

Amit a cég kínál Önnek:

  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • Fix, versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Orosháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 606 2214-es telefonszámon keresztül kérhető!

Helyek Orosháza
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr
Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2018.12.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre