Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Solution Architect / DevOps

  • Manuvia Expert Recruitment
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 97 napja lejárt

Megbízó partnerünk a magyarországi informatikai biztonsági piac meghatározó szereplője, amely saját határvédelmi szoftvertermék tervezése, fejlesztése és implementálása kapcsán jelentős nemzetközi sikereket ért el. Az utóbbi évek K+ F tevékenységének eredményeire építve bővítik termékcsaládjukat és olyan csapatok felépítésére törekszenek, amelyek feladata az új prototípusok fejlesztése lesz az IoT, fintech, ipari automatizálás biztonsági kérdéseinek kiszolgálása kapcsán. A termékfejlesztés infrastruktúra és DevOps oldali menedzselésére Solution Arhictect kollégát keresnek. Önálló ötletek, szakmai viták és nem utolsó sorban díjnyertes (Star Wars falas) iroda várja a jelentkezőket.

FELADATOK

  • Közös gondolkodás és tervezés egy agilis szemléletű K+F csapattal a prototípustól a termékig
  • Rendszertervezés Linux környezetben
  • Fejlesztés, tesztelés és integráció támogatása egy cross funkcionális csapat tagjaként, CI/CD szemléletben

ELVÁRÁSOK

  • Magabiztos ismeretek és tapasztalat Linux és Linux alapú szolgáltatások architektúra-tervezése, integrálása és validálása kapcsán
  • CI/CD metodológia és eszközök ismerete
  • Tapasztalat microservice-es környezetben
  • Docker és a köré épülő megoldások ismerete
  • Python scriptelési és C/C++ kódolvasási ismeretek (vagy nyitottság a Python-ra meglévő egyéb scipting tudásra alapozva)
  • Előny: GitLab, Ansible és hálózati protokollokkal kapcsolatos ismeretek,  IT biztonság iránti érdeklődés.

AMIT PARTNERCÉGÜNK KÍNÁL

  • Részvételi lehetőség új szoftvertermékek létrehozásában
  • Tanulási és további fejlődési lehetőség az IT security témakörök kapcsán, hiszen a csapat tudásmegosztó és kedvelik is a nézőpontok, ötletek megvitatását
  • Hosszú távú karrierlehetőség, előremutató projektek
  • Felelősségteljes munkakör, nyitott fülek az ötletekre
  • Díjnyertes, vadonatúj iroda
  • Céges angol nyelvoktatás

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, 11. kerület

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszerfejlesztő, Rendszerintegrátor, Számítógéprendszer elemző, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre