Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Software Architect (COBOL/Java)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2019.04.12.
Hirdetés azonosító: 2313647

FELADAT
  • A Deutsche Telekom számlázási rendszereit képező komponensek karbantartása, fejlesztése, módosítása
  • Napi egyeztetés német kollégákkal, kommunikáció szóban és írásban

A munkakör távmunkában is betölthető.

PROFIL
  • A COBOL nyelv magas szintű, és a Java nyelv legalább alapszintű ismerete,
  • Felsőfokú német nyelvtudás (szakmai specifikációk írásához illetve megértéséhez, továbbá napi kommunikációhoz),
  • Az IBM zOS rendszerének, rendszerprogramjainak és fejlesztő eszközeinek magas szintű ismerete, ezekkel legalább 5 év fejlesztői tapasztalat,
  • Komplex, mainframe-re készült programrendszerek tervezésében, megvalósításában való jártasság.

Előny:

  • Deutsche Telekom számlázási rendszereinek, különösen a SPRING/REDI3 alkalmazások ismerete.

    Iratkozzon fel állásértesítőre