Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sofőrszolgálati munkatárs

  • Company_icon KNIGHT Sofőrszolgálat
  • Location_icon Budapest, Pest
  • A hirdetés 118 napja lejárt

Karrier a KNIGHT Sofőrszolgálatnál

A KNIGHT Sofőrszolgálat kollégákat keres,

Éjszakai és / vagy nappali személyi sofőr

munkakörbe egyaránt.

Személyi sofőr elvárások:

  • érvényes B kategóriás jogosítvány,
  • minimum 5 éves vezetési gyakorlat,
  • PÁV (I, II, III) vizsga megléte előny,
  • előfizetéses mobiltelefon (a kapcsolattartáshoz),
  • a KRESZ kifogástalan ismerete,
  • magas szintű városismeret,
  • lehetőség szerint BUDAPESTI vagy PEST megyei lakhely,
  • rutin különböző típusú – leginkább automata váltójú – autók vezetésében,
  • minimum érettségi bizonyítvány,
  • olyan nappali elfoglaltság, mely lehetővé teszi az éjszakai munkavégzést, illetve a megfelelő mennyiségű pihenést,
  • saját autó előny (a munkába járáshoz).

Amit kínálunk:

  • mivel alkalmi munkát is hirdetünk, így megélhetést ez az állás nem biztosít, azonban kiegészítő kereseti lehetőséget jelent,
  • lehetőséget felsőkategóriás autók vezetési élményének átélésére,
  • fejlődést vezetéstechnikailag, a városismeret vonatkozásában,
  • normális, jó hangulatú csapatban dolgozhat,
  • nagy rutinnal és logikával átitatott munkaszervezés segíti a munkavégzésben,
  • kellemes, illetve érdekes emberek megismerésére van lehetőség az utak során,
  • változatos munkavégzést,
  • hosszú távú munkakapcsolatot,
  • egy hónapra előre közösen kialakított beosztást.

Bérezés:

  • TELJES illetve részmunkaidős állást is kínálunk,
  • vállalkozók jelentkezését is várjuk,
  • FIX + teljesítményarányos bérezés + borravaló (éjszakai személyi sofőr esetében)
  • telefon illetve utazási hozzájárulás (nappali személyi sofőr esetében)

Munkavégzés helye: változó, de leginkább budapesti és pest-megyei utakat teljesítünk.

Jelentkezés fényképes önéletrajz küldésével lehetséges.

HR folyamatok kizárólag e-mail-en zajlanak a személyes találkozó egyeztetéséig, ezért kérjünk Önöket, hogy érdeklődés esetén is email-ben keressenek minket!

Köszönjük a megértését és várjuk a jelentkezését!

Amit nyújtunk

Nappali személyi sofőr esetében:

- telefon és utazási hozzájárulás.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szabadúszó/ Vállalkozó
Aktiválás időpontja 2018.07.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre