Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sofőr

  • Szakmunkásállások.hu
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Sofőr

Főbb feladatok:

  • A cég kiszállításainak teljesítése Budapesten és környékén
  • A kiszállításokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Kapcsolattartás a kiszállításhoz kapcsolódó társosztályokkal

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Legalább alapfokú vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Több éves tapasztalat kiszállításban
  • Proaktív, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Fizetés: nettó 220 000 - 240 000 Ft
  • Hétköznapi munkavégzés 1 műszakban
  • Gépkocsihasználat munkaidőn túl is
  • Modern gépkocsik
  • Teljes bérre bejelentett állás

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Kapcsolattartó telefonszáma: +36703624901

Kapcsolattartó: Bana Adrienn

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Futár, Gépkocsivezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre