Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sofőr

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.08.21.
Hirdetés azonosító: 2343405
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Nemzetközi partnerünk budapesti a bértextil és mosdóhigiéniai piac meghatározó szereplője. Budapesti irodájukba családias hangulattal, segítőkész kollégákkal, családközpontú vezetőséggel várják új kollégájukat

SOFŐR

pozícióba

Feladatok

  • A cég kiszállításainak teljesítése
  • A kiszállításokhoz kapcsolódó adminisztráció
  • Kapcsolattartás a kiszállításhoz kapcsolódó társosztályokkal

Elvárásaink

  • Legalább alapfokú vagy szakmunkás iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Több éves gépkocsivezetői gyakorlat
  • proaktív, önálló munkavégzés

Amire számíthatsz

  • Teljes bérre bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Karbantartott, modern gépkocsipark
  • Színvonalas munkakörülmények, barátságos csapat
  • Bejáratott címek
  • Gépjárműhasználat munkaidőn túl is
  • NINCS hétvégi és éjszakai műszak

Munkavégzés helye:

  • Budapest,11. kerület, illetve
  • Budapest és Pest megye

Felkeltettük az érdeklődésed?

Küldd el önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva. Ezt követően telefonon fogunk megkeresni, hogy időpontot egyeztessünk egy beszélgetésre.

Get Work Trend – Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Futár, Gépkocsivezető
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre