Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sofőr

  • FER 3331 Kft.
  • Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Közmű-, mély- és útépítéssel több, mint 20 éve foglalkozó cégünk billenőplatós tehergépjárműre

Sofőr

pozícióba megbízható munkatársat keres.

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye.

Követelmények:

  • C kategóriás jogosítvány megléte.
  • GKI vizsga.
  • Legalább egyéves tapasztalat.
  • Sofőrkártya megléte.

Előnyt jelent:

  • E kategóriás jogosítvány megléte.

Elvégzendő feladatok:

  • Helyszíni munkairányító által meghatározott feladatok önálló teljesítése.
  • Helyszíni munkairányító által kért anyagigény leszállítása.
  • Munkaterületek közötti anyag, illetve építőipari eszközök szállítása.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés.
  • Céges telefon.
  • Megyén belüli munkavégzés, napi munkába járás – mindennapos otthon tartózkodás.
  • Egyéb juttatások. (munkaruha, cafeteria)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését.

Telefon: 0646/ 508 306 vagy 0630/ 43 689 11

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető, Teherautósofőr
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre