Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SOFŐR - éjszakai kiszállítás „C” kategóriával

  • Unix Autó Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket.

Szeretsz vezetni?

A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Indulás/Érkezés: Budapest - Logisztikai központ IX. kerület

Az elmúlt 2 évben közel 50%-kal emeltük a béreket a Logisztikai központunkban a fizikai munkát végző munkatársak esetén.

Amit Neked kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, elérhető jövedelem nettó 320.000 Ft.
    (fix alapfizetés, napi prémium, műszakpótlék)
  • Modern, kényelmes autók használata
  • Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből

A Te feladataid:

  • Az Unix Autó raktárai között a termékek pontos és sérülésmentes szállítása
  • Fix meghatározott belföldi útvonalon történtő ütemezett kiszállítás, az Unix Autó saját kirendeltségei között (Budapesti indulás és Budapesti érkezés)
  • Áruk gépjárműre történő fel és lepakolása
  • Göngyöleg, visszáru kezelése
  • Napi adminisztráció elvégzése
  • Állandó éjszakai munkavégzés (hétfőtől-péntekig)

Amit Tőled elvárunk:

  • „C” kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • Digitális gépjárművezetői kártya
  • Minimum 1 éves gépkocsivezetői, sofőri gyakorlat
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, megbízhatóság, felelősségtudatosság

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető, Teherautósofőr
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre