Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sofőr nyerges autóra - Nürnberg, Ulm

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország, Nürnberg, Ulm

Munka kezdete: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba sofőrt betonkeverős autóra

Az Ön feladatai:

  • teherautó vezetése

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • munkatapasztalat betonkeverős autó vezetésében
  • saját autó bejáráshoz
  • önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • fizetés: 2400 euró nettó havi bér (órabér + Auslöse azaz kiegészítő napi pénz, ebből áll össze a fizetés)
  • szállást biztosított (munkavállaló fizeti utólag: kb 400 euró/hó)
  • német pályázati profil készítése, amennyiben a jelentkező megfelel a munka feltételeknek
  • munkadíj, közvetítői díj nélküli közvetítői szolgáltatás

Várjuk jelentkezését német nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre