www.cvonline.hu

Sofőr ("B" kategória - nappal)

  • Company_icon Unix Autó Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

SOFŐR ("B" kategória - nappal)
(Budapest - Logisztikai központ)

A Te feladataid:

  • Áruk szállítása furgonnal
  • Fix meghatározott belföldi útvonalon, az Unix Autó saját kirendeltségei között
  • Györs és pontos munkavégzés
  • A megrendelt áruk ütemezett kiszállítása
  • Kézi anyagmozgatás

Amit Tőled elvárunk:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Megbízhatóság, precizitás

Amit Neked kínálunk:

  • Fix bruttó alapbér 200 000 Ft + teljesítménybér + műszakpótlék, így az elérhető átlag bruttó bér 350 000 Ft + cafetéria
  • Bejelentett, kiszámítható jövedelem
  • Napi 8 órás munkaidő
  • Modern, kényelmes autók használata
  • Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér
  • Dolgozói kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

CSATLAKOZZ az Unix Autó csapatához!

Önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre