Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sofőr-Áruszállító ("B" kategória - nappal)

  • A hirdetés 50 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

SOFŐR - ÁRUSZÁLLÍTÓ ("B" kategória - nappal)
(Budapest)

A Te feladataid:

  • Áruk szállítása furgonnal, előre meghatározott belföldi útvonalon, az Unix Autó kirendeltségei között
  • Gyors és pontos munkavégzés, a rakomány sérülésmentes továbbítása
  • 8 órás nappali munkavégzés

Amit Tőled elvárunk:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Minimum 1 éves sofőri gyakorlat (3,5t furgon)
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Országos és budapesti helyismeret

Amit Neked kínálunk:

  • Fix bruttó alapbér 200 000 Ft + teljesítménybér + műszakpótlék, így az elérhető átlag bruttó bér 350 000 Ft + cafetéria
  • Bejelentett, kiszámítható jövedelem
  • Modern, kényelmes autók használata
  • Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér
  • Dolgozói kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Gépkocsivezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre