Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Social media manager

  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva

15 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és további HR szolgáltatásokkal foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport
keres tapasztalt új kollégát budapesti csapatába

Feladatok

·       A social media felületekre történő tartalomgyártás, brand építő és PR kommunikációs célok megvalósításának érdekében (Facebook, Youtube, LinkedIn, Instagram, stb)

·       A social media platformok operatív felügyelete a toborzási célok megvalósításának érdekében

·       A social media felületeken történő egyedi kampányok kivitelezése, hatékonyság elemzés, riportok készítése

·       Szoros együttműködés a marketing vezetővel és kirendeltség vezetőkkel

Téged várunk,

·       ha releváns munkatapasztalattal rendelkezel közösségi oldal menedzsment területén akár ügynökségi vagy ügyféloldalról is. Kreatív szakemberként állandó ötleteket hozol, amiket támogatásunkkal megvalósítasz.

·       Aktív közösségi média jelenléttel, és ismerettel rendelkezel a privát életedben is, naprakész ismeretekkel rendelkezel a területeden, gyorsan leköveted a folyamatos változásokat.

·       Kiválóan kommunikálsz magyarul és angolul is

·       Képes vagy egyszerre három különböző célközönség felé történő folyamatos kommunikációt ugyanolyan hatékonysággal végig vinni.

·       Teljes munkaidőben, vagy 6 órában vagy jelen (támogatjuk azt is, ha időben szeretnél odaérni a gyermekedért az óvodába.)

Ajánlatunk:

Olyan kreatív és dinamikus munkakörnyezet, amelyben sok személyes szabadságot kaphatsz egy motivált csapaton belüli tervezéshez és létrehozáshoz

·       Fix fizetés

·       Bónuszok

·       Folyamatos képzések

·       Születésnapodon ajándék szabad nap

·       Kézműves kávé

·       Belvárosi modern irodai környezet

·       Rendszeres csapatépítő programok

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési tudnivalók:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2019.02.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre