Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Social Media és Online Marketing Munkatárs (INTS/21/39)

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.10.30.
Jelentkezési határidő: 2019.11.08.

Minőségi, méretre szabott öltönyöket készítő Partnercégünk számára keresünk,

social mediában és online marketingben jártas munkatársat!

Ref.: INTS/21/39

Most állj meg egy pillanatra, csukd be a szemed és képzeld el, hogy van egy minőségi termék.

Ez a termék az eleganciát és a sikert jelképezi.

Képzeld el, hogy TE vagy az az ember, aki ezt a közösség számára képes életre kelteni.

Elképzelted? Izgalmasnak találod? Akkor olvass tovább, és ha még mindig mosolyogva olvasod a hirdetést, jelentkezz!

A következő feladatok várnak rád:

  • a márka képviselete a közösségi média felüleletein, a közösség építése
  • kreatív szövegek előkészítése (Facebook és Instagram posztok)
  • blog bejegyzések írása
  • követőkkel való kommunikáció (kérdésekre, értékelésekre, megkeresésekre való gyors válaszolás)
  • GoogleAds és Facebook hirdetések tervezése, megvalósítása és az eredmények értékelése
  • új termékek fotózása vagy külső fényképész felkeresése
  • hírlevelek készítése
  • piaci lehetőségek felmérése és trendek feltárása
  • új eszközök, megoldások alkalmazása a kommunikációban
  • üzletvezetőkkel egyeztetve a vásárlók igényeire való reagálás
  • havi szinten budapesti üzletek meglátogatása

Elvárások:

  • aktív angol nyelvtudás
  • 1-3 év online marketing területén szerzett releváns tapasztalat
  • elméleti és gyakorlati marketing ismeretek
  • content marketing és közösségépítésben szerzett gyakorlat
  • social media platformok (Facebook, Instagram,YouTube) ismerete
  • Adobe Photoshop, Illustrator és videóvágó programokban való jártasság

Előnyök:

  • influencer marketing tapasztalat
  • tele vagy ötletekkel és készen állsz azok megvalósítására

Munkavégzés helye:

  • Debrecen
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketing szakértő, Marketingmenedzser, Médiamenedzser, Online marketing
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre