Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SMT vagy Gépkezelő technikus - NAGYKŐRÖS

  • Az álláshirdetés 6 napja lett aktiválva

Japán első számú elektronikai termékeket gyártó vállalata keres technikusi munkakörbe munkavállalókat.

Amivel értékeljük a munkádat:

  • Béren kívüli juttatás
  • Teljesítmény bónusz
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Teljes munkaruha-felszerelés biztosítása
  • Előre tervezhető beosztás
  • Céges buszjárat nincs, de az utazást térítjük
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Tiszta munkakörnyezet

Amiben számítunk a tehetségedre:

  • Felügyeled a teszt és forrasztó berendezések működését
  • Eszköz és berendezés ellenőrzéseket végzel
  • Végrehajtod maradéktalanul a felettes által kiadott feladatokat
  • Eszköz használattal kapcsolatos visszajelzéseket adsz a termelési dolgozók számára
  • Jelentéseket készítessz a berendezések állapotáról, hibáiról
  • Javaslatokat teszel az ismétlődő hibák megszüntetésével kapcsolatban

Ezeknek már birtokában vagy:

  • Minimum középfokú végzettséged van;
  • Pontosan, precízen és megbízhatóan végzed a munkád;
  • Tudod vállalni a három műszakos munkarendet;
  • Van már tapasztalatod gépkezelésben.
Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.12.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre