www.cvonline.hu

SMT -TECHNOLÓGUS

  • A hirdetés 57 napja lejárt

Az érdi székhelyű Prettl Electronics Kft. precíz német munkakultúrát meghonosító, nagy gyártási tapasztalattal rendelkező vállalat. A 150 fő körüli létszám családias munkalégköre a nemzetközi háttér nyújtotta szakmaisággal társul.

Az általunk gyártott panelek, és alkatrészek a legkülönfélébb elektronikai berendezésekbe épülnek be az orvoselektronika, távközlés, megújuló energia-rendszerek és autóipar területén.

Változatos feladatokhoz, mintagyártásokhoz és új termékek bevezetéséhez keresünk most új kollégát.

Feladatok:

Az Elektronika részleg műszaki támogatása, ezen belül kiemelten:

  • SMT berendezéseink programozás az új termékek esetén, valamint a programok karbantartása a meglévő termékeknél
  • Az SMT gyártási folyamatok optimalizálása
  • Részvétel az új berendezéseink beüzemelésében, programozásában, programok karbantartásában (AOI, SMT, röntgen, lakkozó állomás, tesztberendezések)
  • A technológiai folyamatok műszaki támogatása

Elvárások:

  • Elektronikai felsőfokú végzettség, vagy középfokú végzettség hasonló területen szerzett tapasztalatokkal
  • Gyártástechnológiák ismerete
  • Termelési tapasztalat, műszaki szemlélet
  • Szakmai elkötelezettség
  • Megoldásorientált kreatív gondolkodásmód
  • Kommunikációképes német  (vagy angol) nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Sok önállóságot és szakmai fejlődést jelentő feladatok
  • Oktatások, képzések
  • Fiatalos és dinamikus csapat
  • Korrekt bérezési rendszer, cafeteria juttatások

Munkavégzés helye:

  •     Érd, Turul u. 10.

Várjuk a bérmegjelöléssel ellátott önéletrajzokat a lenti e-mailen.

Helyek Érd
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó
Gyártás / Termelés > Gyártás technikus
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2017.11.24.