Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SMT operátor

  • KONTRON Electronics Kft.
  • Pécs, Baranya
  • A hirdetés 64 napja lejárt

Baranya megyei- pécsi- elektronikai termékeket gyártó német cég – SMT operátorokat keres

munkakörbe.

Feladatok:

  • SMT berendezések előírásszerű kezelése és működtetése, egyszerűbb hibák elhárítása.

Elvárások:

  • Elektronikai gyártásban (SMT) szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, 100% munkába járás térítés
  • Jelenléti bonusz és fix készpénz cafetéria elem, egyéb bonusz juttatás

Jelentkezéseket önéletrajzzal kérjük megküldeni.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pécs
Baranya
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás, Operátor
Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre