Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SMT MÉRNÖK

SMT MÉRNÖK

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.
SMT MÉRNÖK
Ki a Megbízónk?

Partnerünk egy multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata. A tatabányai telephelyük 1997 óta működik, a dolgozók létszáma immár meghaladja az 1200 főt.
Az itthoni gyártóegység teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Széles termékportfólióval rendelkeznek, fő felvevőpiacuk az autóipar és a telekommunikáció.

Bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

SMT MÉRNÖK

Milyen feladatok várnak Önre?
  • A területhez tartozó KPI-ok folyamatos monitorozása, jelentése, kiértékelése és fejlesztése
  • Gépsorok folyamat- és gépképességének biztosítása, a gyártósor megfelelő felszereltségének biztosítása
  • Gépsorok eszközeinek és megfelelő állapotuknak biztosítása
  • Futó termelés támogatása
  • Folyamatok optimalizációja
  • Új termékek bevezetésének koordinálása
  • Fejlesztési tervek készítése és végrehajtása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Ön a megfelelő jelölt a pozícióra, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal:
  • Középfokú végzettség gépész, elektronikai vagy informatikai területen
  • 1-3 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • SMT folyamatok ismerete
  • Autóipari vagy telekommunikációs termékek gyártásában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete

Mit tartalmaz a juttatási csomag?

  • Bejárás támogatása (40 Ft/km)
  • 17.000 Ft alap cafeteria + az alapbér 6%-a (készpénz, SZÉP kártya, óvodai / bölcsődei támogatás, kulturális és sport rendezvények)
  • 60 km-en túli költözés esetén az első két évben havi 82.000 Ft lakhatási támogatás (utána még három évig biztosítanak alacsonyabb összeget)
  • Dolgozói kedvezmény Tatabánya éttermeiben, edzőtermekben és országszerte több szálláshelyen

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre