Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SMT MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2019.01.18.
Hirdetés azonosító: 1204498

Megbízónk gépjárművek elektromos termékeinek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó piacvezető nemzetközi csoport magyarországi gyára, amely jelentős szervezeti fejlesztés és felfutás előtt áll.
A jelentős bővítés keretében megvalósuló termékfejlesztési, gyártásindítási és termelési célkitűzések sikeres megvalósításához számára új kihívásokat szívesen vállaló, ambiciózus munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

SMT MÉRNÖK

Feladatok

  • A gyártósor folyamatainak fejlesztése és irányítása
  • SMT automata beültető gépek működtetése
  • Új termékek bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása
  • Hatékonyság növelése, akciók tervezése
  • Belső kiesések csökkentése
  • Hibaelhárítás és állásidők csökkentése
  • Gyártásindítás, átállások koordinálása
  • Próba- és prototípus gyártás végrehajtása
  • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
  • Vevői auditokon való részvétel
  • Karbantartási feladatok tervezése
  • Műszaki dokumentációk készítése és felügyelete

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség (villamosmérnök végzettség előny)
  • SMT gyártási területen szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • SMT technológia ismerete, géptípusok
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Gyártási tapasztalat autóipari vagy elektronikai területen minimum 3-5 év
  • Tapasztalat vevői kommunikáció területén előnyt jelent
  • FMEA és IQFMEA ismerete előnyt jelent

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes alapfizetés, cafeteria, bejárási támogatás
  • Kiváló szakmai fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség egy bővülő vállalat gyártásindítási, termékfejlesztési folyamataiban

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SMT MÉRNÖK, Közép-Dunántúl

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Koronghy Erika
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Kategória

Gyártás / Termelés

Régió

Veszprém
Iratkozzon fel állásértesítőre