Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
SMT Folyamatmérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Hatvan
Hozzáadva: 2019.01.19.
Jelentkezési határidő: 2019.03.12.
Hirdetés azonosító: 2302311

Nemzetközi hátterű, gyártó partnerünk részére kollégát keresünk az alábbi feladatok elvégézésre
  • SMT gyártósorok termelési folyamatainak felügyelete, optimalizálása
  • Fejlesztési projektekben való részvétel
  • Gyártási KPI-ok nyomon követése, javító intézkedések bevezetése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és más társosztályokkal
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, műszaki menedzser)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs készség, hatékony munkavégzés, együttműködési készség, rendszerszemlélet
  • Versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Bónuszlehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai, nyelvi képzések
  • Karrierlehetőség
  • Külföldi munkavégzés lehetősége
Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak. Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100 Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100 Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Hatvan
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.01.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre