Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SMT Engineer

Sanmina - SCI Magyarország Kft.
Régió: Tatabánya, Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2019.06.18.
Jelentkezési határidő: 2019.06.18.

keressük egymást! fogyatékosság-barát munkahely

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft.Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Új kollégánkat keressük

SMT Mérnök

munkakörbe

Fő feladatok:

  • Beültető programok elkészítése próbagyártásra
  • Fejlesztési terv készítése és végrehajtása összhangban a gyár céljaival, különös tekintettel a gépi szórásra
  • Gyári SMT folyamatok optimalizációja: sor ciklusidő balansz fejlesztés
  • Nyomonkövető rendszer üzembentartása, ezzel kapcsolatos fejlesztések bevezetése és oktatása első körben
  • Árajánlatok és beruházások esetén sorszimulációk elvégzése

Képességek, tapasztalatok:

  • Gépész, informatikai, vagy elektronikai felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • SMT folyamatok alapos ismerete
  • Rendszerszemlélet, jó prezentációs képesség
  • Automotive és Telekommunikációs termékek gyártásában szerzett tapasztalat (APQP/PPAP)
  • Folyamatos fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Jó elemző és hibafeltáró képesség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (írásban)
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete
Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai menedzser
Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre