Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SME Business Consultant

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.04.25.
Hirdetés azonosító: 2317709
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Budapesti partnerünk Európa vezető digitális üzleti információszolgáltató vállalata. Partnereik a minőségi adatok felhasználásával olyan megfontolt döntéseket hozhatnak, amelyek növelik a jövedelmezőséget és segítenek a cégek növekedésében is.

Cégük bővülése miatt jelenleg

Business Consultant

 pozícióba várják új kollégájukat, aki az ügyfélprojektek koordinálásában, hitellimit kalkulációban és a termékfejlesztések szakmai támogatásában fog segíteni.

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Termékek fejlesztésének szakmai támogatása
  • Elemzési termékek elkészítése
  • Kockázatkezelési termékek fejlesztésének támogatása
  • Risk&Credit területhez kapcsolódó egyedi ügyfélprojektek koordinálása
  • Egyetemekkel való együttműködés támogatása, a cég ismertségének növelése
  • Szakmai elemzésekhez, publikációkhoz kapcsolódó szakértői kommunikáció
  • Kockázatkezeléshez kapcsolódó tanácsadás és workshop-ok vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Kockázatkezelési vagy pénzügy-számviteli területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat, pénzügyi beszámolók elemzésében való jártasság
  • Makrogazdasági ismeretek
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló, logikus, absztrakt gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Kiváló tárgyalási-, problémamegoldó-, és prezentációs készség
  • Határozott, magabiztos személyiség

A pozíció betöltéséhez előny:

  • IFRS beszámolók elemzésében való jártasság
  • Statisztikai háttérismeretek
  • SPSS program ismerete
  • R programnyelv ismerete

Amire számíthat:

  • Támogató környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívások
  • Béren kívüli juttatások

Jelentkezésed után felvesszük veled a kapcsolatot telefonon, hogy részletesen bemutassuk számodra a pozíciót és beszéljünk az eddig megszerzett tapasztalataidról.

Get Work Trend – Nálunk Te vagy az első!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki szakértő, Hitel menedzser, Hitelspecialista, Kockázat-menedzser, Kockázatkezelő
Értékesítés / Kereskedelem > Üzletfejlesztő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre