Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SMD operátor

Trenkwalder Kft
Régió: Jászfényszaru

Hozzáadva: 2019.10.18.
Jelentkezési határidő: 2020.10.17.

Jászfényszarui partnercégünk megbízásából 12 órás műszak vállalásával (hétfőtől péntekig 3-4 nap munkanap, a többi pihenőnap) munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

  • A nyomtatott áramköri lapok gyártásának biztosítása
  • A telepített automata gépek folyamatos üzemeltetése, anyagellátása

  • Középfokú iskolai végzettség + alapfokú angol nyelvtudás
  • 12 órás munkarend vállalása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz munkavégzésre való képesség
  • Előny: Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

  • Átlagosan elérhető havi jövedelem bruttó 253.000.-Ft + műszakpótlék
  • Kulturált, tiszta munkakörnyezet
  • Ingyenes napi szintű melegétkezés
  • Ingyenes, klimatizált vállalati buszok
  • Azonnali munkakezdés
Elérhetőségünk: +3620/333-4450 jaszfenyszaru@trenkwalder.com

Helyek Jászfényszaru
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2019.10.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások

A nyomtatott áramköri lapok gyártásának biztosí...
Jászfényszaru

Operátor

Szakmunkásállások.hu

Autóipari termelő vállalathoz keresünk új munka...
Budapest, Pest, Halásztelek

Operátor

Termékegységek összeállítása a munkautasítások ...
Mezőkövesd