Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Skype for Business üzemeltető

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.12.28.
Jelentkezési határidő: 2018.12.09.

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • Az IT üzemeltetési és fejlesztési központok támogatása
  • Vállalati folyamatok támogatása
  • A vezető által meghatározott jelentések elkészítése
  • Az üzletileg elvárt rendelkezésre állás biztosítása az üzemeltetett rendszereken

Követelmények (képzettség, végzettség, készségek):

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással bír
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalattal rendelkezik Microsoft Windows infrastruktúra (minimum Windows Server 2012) üzemeltetése terén
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalattal rendelkezik Microsoft Active Directory üzemeltetése terén
  • Magas szintű Windows PowerShell script ismerettel rendelkezik
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Vállalati folyamatok alapszintű ismerete
  • Stratégiai és elemző képesség
  • Kommunikációs és együttműködési készség
  • Problémamegoldó képesség

Előny:

  • IP telefon rendszer üzemeltetésével kapcsolatos tapasztalat
  • ITIL alapok megléte
  • Exchange 2013, Skype for Business ismerete
  • Kollaborációs eszközök ismerete
  • QoS mechanizmusok ismerete
  • EIGRP, OSPF, BGP routing protokollok ismerete

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor, Szoftver tanácsadó
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre