Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sitebuilder - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, I. kerület, Pest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Partnerünk jó hangulatú, “tech-savvy” csapatába keres tapasztalt

Sitebuilder-t,

frontend fejlesztői feladatok ellátására!

A cégről:
Egyedi webes megoldások fejlesztésével foglalkozik hazai és külföldi piacra egyaránt; portfóliójukban számos hírportál, ecommerce oldal, keresőoldal és webalkalmazás szerepel.

Feladatok:

  • Reszponzív weboldalak készítése design alapján
  • Egyedi design implementálása keretrendszer nélkül
  • Mobil eszközökre optimalizálás
  • Animációk tervezése és implementálása JavaScript és CSS alapon
  • Egyszerűbb frontend logika megvalósítása JavaScript segítségével

Elvárások:

  • Folyamatban lévő informatikai tanulmányok nappali tagozaton (aktív/passzív)
  • Sitebuilder ismeretek
  • Magabiztos JavaScript tudás (jQuery nélkül)
  • CSS ismeret
  • Kód strukturálás
  • HTML, XHTML és HTML5 ismeretek
  • GIT verziókezelő rendszer alapszintű ismeret
  • Szükséges nyelvtudás: Angol (Középfok)

Amit a cég biztosít:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, érdeklődéstől függően mind technológiai, mind menedzsment vonalon
  • Szakmai gyakorlati lehetőség
  • Távmunka egyéni elbírálás és feltételek mellett megoldható
  • A hatékony munkavégzéshez DELL Precision T5 munkaállomások
  • Könnyen megközelíthető iroda, a Déli pályaudvartól néhány percre
  • Csendes, légkondicionált, kényelmes környezet

Munkaidő: hétköznaponként 08:00-tól 18:00-ig

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Erős JavaScript tudás Nagyobb rendszerek építésében szerzett tapasztalat,
  • Animálásban szerzett tapasztalat,
  • Design készítésben szerzett tapasztalat,
  • React.js fejlesztési tapasztalat

Heti óraszám:
24 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest I. kerület

Fizetés:
Br. 1500-2300 Ft/óra

Helyek Budapest
I. kerület
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > IT, informatika
IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre