Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Síkköszörűs

  • A hirdetés 46 napja lejárt

Cégünk az ipari vágószerszámok – kör- és egyenes kések - gyártásában vezető helyet elfoglaló 100 éves német DIENES csoport magyarországi leányvállalata a Pilis kapujában.

Cégünk piliscsabai telephelyére keresünk munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

Síkköszörűs

Főbb feladatok, munkák:

  • Síkköszörűn történő fémmegmunkálás
  • Szakirányú végzettség
  • Munkarend: 8 órás, 2 műszakos

Elvárások:

  • Felelősséggel végzett precíz, önálló munkavégzés
  • Műszaki rajz, illetve mérőeszköz ismerete

Előny:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Rendezett, biztonságos környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatási csomag, Cafeteria rendszer
  • Céges buszjáratok, (Esztergom- Csolnok- Piliscsaba útvonalon), munkába járás támogatása.

Jelentkezni:

  • Jelentkezés gombra kattintva
  • Levelezési cím: 2081, Piliscsaba Kálvária u. 50-52. EuroKnife Bt.

Pályázati anyagának benyújtásával hozzájárul, hogy a pályázatban szereplő személyes adatait a mindenkor hatályos jogszabályoknak megfelelően kezelhessük.

Helyek Piliscsaba
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre