Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SHAREPOINT Specialista

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Pozíció leírása:

SharePoint tartalomkezelés, listák, alap beállítások elvégzése;
SharePoint alkalmazások használati leírásainak elkészítése a felhasználók által megfogalmazott igények alapján;
Teszt- és éles környezet előkészítésével kapcsolatos feladatok ellátása;
Esetenként kódolási feladatok elvégzése.

Követelmények:

Felsőfokú szakirányú végzettség
Fejlesztői és/vagy SharePoint tanácsadói tapasztalat multinacionális környezetben
Sharepoint 2013 / 2016 és SharePoint Online verziók ismerete is
.net fejlesztési tapasztalat
Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Esztergomból és Tatabányáról is bejárható távolság

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: Sharepoint specialista
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/9430259 (Kiss Bernadett).

Értékelt kvalitások

Szívesen dolgozik nemzetközi környezetben, eu-i csapatban.
Proaktív és tele van fejlesztési ötletekkel.
A skandináv cégkultúra szimpatikus számára.

Amit nyújtunk

Versenyképes juttatási csomag
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, tréningek biztosítottak az új kolléga számára
Támogató vezető, aki mentorálni is fogja az újonnan érkező kollégát
Nemzetközi projektekben részvételi lehetőség

Helyek Esztergom
Kategória IT / Informatika
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.12.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre