www.cvonline.hu
Sharepoint Fejlesztő INTS/14/74

Egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó

multinacionális partnercégünk számára keresünk

Sharepoint Fejlesztő munkatársat

A feladataid:

  • Microsoft Sharepoint alkalmazásfejlesztés C# nyelven
  • MS SQL adatbázis tervezés, fejlesztés
  • Technikai alkalmazástámogatás

Az elvárások:

  • Sharepoint adatstruktúrák, funkciók ismerete
  • Server Object Model fejlesztési tapasztalat C# nyelven (adatelérés, timer job-ok, event receiver-ek stb.)
  • WebPart és Application Page fejlesztési tapasztalat
  • ASP.NET ismeret, relációs adatbázisok ismerete
  • Visual Studio tapasztalat
  • MS SQL lekérdezések írásához szükséges ismeretek
  • Objektum-orientált alapismeretek
  • Angol nyelvtudás, legalább a dokumentációk megértése szintjén

 Előnyök:

  • Sharepoint telepí­tési ismeretek
  • Fejlesztési tapasztalat más API-kon (Client Side Object Model, Javascript Object Model, REST)
  • Sharepoint Online fejlesztési tapasztalat
  • Microsoft minősí­tés
  • 3rd Party Workflow technológiák ismerete

Amit partnerünk kí­nál:

  • Változatos projektek, friss technológiák, szakmai kihí­vások
  • MCPD vizsgák ingyenes lehetősg Microsoft képzéseken és vizsgákon való részvételre
  • Cégen belüli közösségi élet -közvetlen hangulatú céges remdezvények, csapatépítők, pihenősarok

Amennyiben pályázni szeretne erre a pozícióra, a "Jelentkezés" gombra kattintva teheti meg.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.06.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre