Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

SharePoint fejlesztő (B103SF)

  • RecruIT Kft.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Sharepoint fejlesztő

Partnerünk svájci tulajdonban lévő fejlesztő vállalat, mely a 13. kerületben található közel a WestEndhez. Sharepoint fejlesztőket keresünk hozzájuk.

Feladatok:

  • end to end részt vennél a folyamatokban (tervezéstől a supportig)
  • nemzetközi csapat tagja lehetsz
  • időnként külföldi utazásokon is részt vehetsz, ahol az ügyfelekkel találkoznál

Elvárások:

  • .NET keretrendszer ismereted erős
  • MVC, SQL használata nem okoz gondot
  • web- és UI-fejlesztésben dolgoztál már (JS, HTML5, CSS3)
  • MS Sharepointban van tapasztalatod, illetve a technológiákban is (SP on premise vagy SP online, Office365)
  • tapasztalatot szereztél Sharepoint security-ben
  • hatékonyan és akár önállóan is tudsz dolgozni
  • magabiztosan beszéled és írod az angolt

Amit kínálnak:

  • változatos projektek nemzetközi ügyfeleknek
  • versenyképes fizetés
  • magas cafetéria
  • bónuszkifizetés évi 2 alkalommal
  • családias, baráti csapat

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Programozó, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.12.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre