Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Services Sales Specialist - Service Center német nyelvtudással

  • Az álláshirdetés ma lejár

Főbb feladatok és hatáskör:

A pozíció elsődleges fókusza a Sales terület a Software szolgáltatásokon belül. A pozíció keretein belül napi kapcsolatba kerülsz vevőinkkel, amely során különböző lehetőségeket mutathatsz be egyedi Software szerződéssel rendelkező vevők számára a szerződések megújítására. Ezenkívül különböző szolgáltatásokat ajánlhatsz fel, mint pl.: A Multi-year vagy az Automatikus szerződés megújítás.

Feladatok és felelősségek:

  • Kapcsolatfelvétel azokkal a vevőkkel akik egyedi Software szerződése hamarosan lejár és megújításra szorul
  • Szolgáltatásaink előnyeinek bemutatása az egyedi Software szerződéssel rendelkező vevők számára
  • A vevők támogatása az Automatikus szerződés megújítás illetve Több éves szerződés kötése
  • Az angol és a német nyelv napi használata a vevőkkel való kommunikáció során

Feltételek:

  • Sales tapasztalatok
  • Felsőfokú német és legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Értékesítői tapasztalat
  • Elkötelezettség
  • Vevőközpontúság
  • Megbízhatóság és proaktivitás
  • Jó döntéshozó képesség
  • Jó priorizálási és multitasking készségek
  • Rugalmasság
  • Szociális nyitottság

Cégünkről:

Cégünk egy fiatalos, lendületesen fejlődő, amerikai központú, a mérés és automatizálás területén használt eszközöket gyártó high-tech vállalat, bővebben bemutatjuk kultúránkat az alábbi rövid videóban:

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési tanácsadó, Telefonos értékesítő
Marketing / Reklám / Média / PR > Telemarketinges
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.07.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre