Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Services Desk Analyst

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.11.13.
Hirdetés azonosító: 1836378
lejárt

Széleskörű IT szolgáltatásokat, outsourcing-ot és üzleti megoldásokat kínáló nemzetközi multinacionális partnercégünk irodáival 46 országban találkozhatsz. Most XI. kerületi telephelyükre keresünk Financial Services munkakörbe szakirányú tanulmányokat folytató lelkes diákokat.
Tanulmányaid befejezése után egy hosszútávú munkalehetőséget is biztosíthat számodra!

Feladatok:

  • Segítség a felhasználóknak telefonon, e-mailen / hangpostán és webes felületen keresztül.
  • Alapvető támogatást nyújt az Ügyfél PC-felhasználóihoz, ideértve a szoftver- és hardverproblémákat is
  • A szoftver- és hardverproblémák diagnosztizálása és megoldása lépésenkénti utasításokkal.

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú tanulmányok
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Windows XP, Microsoft Office és Internet Explorer felhasználói szintű kezelése
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Kiválló ügyfél és időgazdákodási készség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1293 Ft/ óra
  • Multinacionális, igényes munkakörnyezet
  • Inspiráló légkör
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolására lehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2018.07.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre