Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Service Desk Rendszeradminisztrátor

  • Company_icon NI Hungary Kft.
  • Location_icon Hajdú-Bihar, Debrecen
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Ami Rád vár:

  • Az informatikai rendszer adminisztrációja és üzemeltetése
  • Felhasználói munkakörnyezet informatikai kiépítése
  • Informatikai rendszerrel kapcsolatos problémamegoldás gyári és irodai környezetben
  • Napi hibaelhárítás, nemzetközi környezetben
  • PC-k, nyomtatók, telefonok üzemeltetése

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fizetésen túli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Új technológiák megismerése és használata
  • Külföldi munkavégzés, utazási lehetőség
  • Kihívásokkal teli munka
  • Karrierlehetőség

Elvárások

  • Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
  • Jó angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • IT ismeretek a következő területeken: Windows Operációs rendszerek, MS Office alkalmazások, LAN hálózatok managelése, Active Directory, PC és nyomtató hardware, Lotus Notes
  • Jó problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás, jó kommunikációs készség
  • Részletekre való odafigyelés, több feladat párhuzamos kezelése, prioritások kezelése
  • Megbízhatóság, elkötelezettség, ügyfélközpontúság

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.09.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre