Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Service Desk gyakornok Székesfehérváron - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Székesfehérvár, Fejér
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Partnerünk vezető európai vállalat, mely telekommunikációs és ügyfélkapcsolati megoldásokat szállít és üzemeltet vállalati és intézményi ügyfelei számára.

Új fióktelepet nyitottak Székesfehérváron, ahova várják jelentkezésed

Service Desk gyakornoki

pozícióra!

AZ ÁLTALAD ELLÁTANDÓ FELADATOK:

  • Munkaidőd jelentős részében ügyfeleink megkereséseit fogadod majd, és a felmerült hibák megoldását koordinálod mérnöki csapat bevonásával, illetve folyamatos fejlesztés mellett te is egyre inkább elmélyülsz a hibák elhárításában.
  • A te felelősséged lesz, hogy ügy ne maradjon lezáratlanul, és rendszeres tájékoztatást kapjanak partnereink a bejelentett hibák megoldásának állapotáról.
  • Szorosan együtt dolgozol az értékesítési csapattal és a könyvelőkkel, hogy az ügyfélszolgálati tevékenységhez kapcsolódó teljesítési igazolások elkészüljenek, így előkészítve a számlázást.

A MUNKAKÖR SIKERES BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES LEGFONTOSABB SZEMPONTOK:

  • Nappali tagozatos tanulói jogviszony informatikai területen
  • Konstruktív és hatékony  kommunikáció
  • Precíz adminisztráció
  • Az ügyfelekkel és munkatársakkal szembeni türelem és segítőkészség
  • Kiemelt érdeklődés az informatika és/vagy telekommunikáció világa iránt (minél több gyakorlatod van, annál könnyebb és gyorsabb a betanulás és az előrelépés)
  • Szükséges nyelvtudás: Angol aktív középfok szóban és írásban

ÉRDEMES PARTNERÜNKHÖZ CSATLAKOZNOD, MERT:

  • Barátságos, nyitott csapat fogad
  • Kellemes és motiváló munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • A munkádat támogatással, de indokolatlan kontroll nélkül végezheted

Munkaidő:

  • Hétköznaponként 9 és 18 óra között

Heti óraszám

  • 24 - 32 óra

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Fizetés:

  • Br. 1200 Ft/óra
Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.02.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre