www.cvonline.hu
Service Data Specialist
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2018.01.22.
Jelentkezési határidő: 2017.12.03.
Hirdetés azonosító: 1206376
lejárt

On behalf of our multinational IT and Telco service provider we are looking for a new colleague in the following responsive position:

Feladatok:

  • Creating excel reports about BID and HR Labour related issues
  • Creating Pivot tabels
  • Using functions in excel (VLookup; Conditional formating)
  • Supporting the HR and Bid and Pricing Department
  • Taking place on boarding meetings

Elvárások:

  • College or University degree (finance/accountancy/economics)
  • Fluent English and Italian / German / French
  • Minimum 1 year experience in office environment
  • Solution-oriented  attitude
  • High Excel knowledge

It is an advantage if:

  • If you can create Excel Macro-s

Amit nyújtunk:

  • Excellent salary package
  • Training and improvement opportunities
  • Supportive and cohesive team
  • International working environment

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.