Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Sertés vágóvonal vezető

HSA Kft.
Régió: Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.09.15.
Jelentkezési határidő: 2019.10.15.

Feladatok:

  • Vágóhídi munkafolyamatok irányítása és ellenőrzése
  • Daraboló üzemi műveletek irányítása és ellenőrzése
  • A nyersáru csomagoló üzemrész irányítása és ellenőrzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • 5-10 év vágóhídi tapasztalat (vezető beosztás előny)
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Műszaki ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Munkavégzés helye:

  • Hajdú-Bihar megye

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre