Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Senior Tesztfejlesztő/ Senior Automatizált tesztelő

  • AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Budapest, Pest, IX. kerület
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. IT Rendszerfejletés terület

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (Budapest, Üllői út 1.)

FELADATOK, melyek Rád várnak:

  • A funkcionális követelmények elemzése, vizsgálati esetek előkészítése
  • Automatikus tesztszkriptek készítése, karbantartása, futtatása,
  • Teszteredmények értékelése, hibák menedzselése,
  • Programozási hibák feltárása, dokumentálása,
  • Aktív részvétel a funkcionális és regressziós tesztelési folyamatokban,
  • A tesztautomatizáló keretrendszer kialakítása, integrálása JIRA-hoz.

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz:

  • Adatbázis kezelési ismeretek (SQL),
  • Tapasztalat szoftverfejlesztésben, módszertanokban,
  • Automatizálási tapasztalatok legalább egy automatizálási rendszer ismerete,
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • Scriptek írásában, kisebb programok létrehozásában szerzett tapasztalat (például Unix shell script, Java, C/C++, C#),
  • Objektumorientált nyelv, például Java, Python stb. ismerete,
  • Angol nyelvtudás.

ELŐNYT jelent Számodra:

  • Agilis módszertan ismerete,
  • Programozási ismeretek ( C#, .NET ),
  • Atlassian JIRA / Confluence ismerete,
  • Selenium, Ranorex ismerete.

Amit mi BIZTOSÍTUNK:

  • Valódi szakmai fejlődési és karrier lehetőség,
  • Technológiai innovációra nyitott környezet,
  • Kiszámítható, stabil vállalati háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Barátságos és inspiráló munkakörnyezet,
  • Összetartó, szakmailag magas szinten képzett közösség.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád, és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezésed!

Helyek Budapest
Pest
IX. kerület
Kategória IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre